Ako objaviť rozprávkovú múdrosť vo vlastnej duši

Autor: Anna Halajová | 25.12.2015 o 9:00 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  52x

Máte radi rozprávky počas vianočných a koncoročných sviatkov? Aj ja sa rada ponáram do príbehov z ríše, kam majú prirodzený prístup deti.

Ako štvrtáčka v škole v prírode som pred spaním rozprávala svojim spolužiačkam príbehy na dobrú noc. Rozprávky a uspávanky, svet archetypov a symbolov je dodnes mojou vášňou.

V dospelosti máme čarovný svet v sebe ukrytý pod povrchom, nánosom bežných denných povinností a starostí. Vo chvíľach stíšenia a oddychu sa s ním môžeme spojiť nielen sledovaním filmov alebo čítaním, ale nazretím aj do vlastnej duše. Ako?

Uvoľnením tela i mysle presuniete pozornosť do svojho vnútra, ktoré je spojené so symbolickým svetom. Nájdete tam miesto pokoja a sily. Stretnete sa v ňom so svojou Múdrosťou. Môžete jej položiť jednu otázku a ona Vám odpovie. Áno, je to Múdrosť vo Vašej vlastnej duši.

Ak chcete pookriať a občerstviť sa na duši, pobudnúť s Vašou Múdrosťou, ponorte sa do svojho vnútra. Aby ste sa s ním ľahšie spojili, využite na to pomôcku, nahrávku sprievodného slova hlbokou relaxáciou, krok za krokom. Alebo ju môžete počúvať ako rozprávku na dobrú noc... Stiahnite si ju tu >>>.

Krásne sviatky.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Dôvere by už schránka na Cypre neprešla. Pravidlá sa menia

Kauzy ako Lemikon či Váhostav by sa opakovať nemali, staré prípady však už protischránkový zákon nezachytí.

KOMENTÁRE

Slovenský Lex Panama a Žitňanskej obhajoba

Aj keby zákon skresal rozkrádanie len o „drobné“, stále hovoríme asi o miliónoch.


Už ste čítali?