Kde sa vidíte o 5 rokov?

Autor: Anna Halajová | 18.10.2015 o 17:26 | (upravené 30.10.2015 o 12:02) Karma článku: 1,91 | Prečítané:  238x

Túto otázku som dostala pri výberovom konaní. Pravdupovediac, v tom čase som nad tým nepremýšľala. Veď som sa uchádzala o miesto, po ktorom som rok túžila.

Aby som otázku zodpovedala, spontánne zo mňa vyhrklo – … ako nezávislá koučka. Vzápätí som sa zháčila. Veď som sa uchádzala o miesto internej koučky v korporácii! Možno by boli odo mňa očakávali, že chcem byť na pozícii v ich spoločnosti…

Na miesto internej koučky ma prijali. Bola som ňou takmer dva roky. Počas toho času boli moji nadriadení a interný klient vymenení a s novými ľuďmi som už nebola kompatibilná. Rozlúčili sme sa. Predo mnou stála otázka – ako ďalej?

pohľay do budúcna ženy

Začala som sa učiť nové veci, aby  som zvládla samostatné podnikanie. Písať blog, tvoriť vlastnú webstránku, zostavovať svoje koučovacie programy, dávať o nich vedieť, predávať aj s pomocou internetu, komunikovať s klientkami, analyzovať a vylepšovať svoje kroky… Rozhovor z výberového konania mi začal dávať zmysel. Po piatich rokoch odvtedy som sa stala nezávislou koučkou. Svoju prácu robím s láskou. Sprevádzam ženy v obdobiach ich životných a pracovných zmien. Pomáham im, aby boli vo svojej sile, kráčali svojou jedinečnou cestou a mohli žiť spokojný život.

Kde sa vidíte o 5 rokov Vy? Ak máte chuť prelúskať si túto otázku hlbšie, môžete si urobiť test.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Život po 65 nekončí. Sex často áno

Božíčku, to bolo včera niečo. Veta, ktorá vyvolá úsmev na tvári. Kým nezistíte, že ju povedal 70-ročný pár.

KOMENTÁRE

Po sneme: nejde o reštart, ale o štukatérske práce

Cesta Smeru už nie je treťou cestou, ale vraj dramaticky jedinou.


Už ste čítali?